Address:
Urešova 1757, Praha 4

JIŽ 30 LET S VÁMI...

Zdravotnické zařízení RESPIMED poskytuje zdravotní služby již více než 30 let a nabízí tu nejkvalitnější péči založenou na vysoké odbornosti a individuálním osobním přístupu.

Naše špičkově vybavené ordinace všeobecného praktického lékaře, internisty a psychiatra registrují nové pacienty! Pro objednání volejte, prosím na tel.: +420 277 277 887.

ROZŠÍŘENÁ  PREVENTIVNÍ PROHLÍDKA ZDARMA!!!

Nevadí, že nejste doposud naší pacientkou nebo naším pacientem. Objednejte se i tak na bezplatnou komplexní preventivní prohlídku! Její součástí je i analýza složení těla (neinvazivní způsob měření tělesného složení prostřednictvím přístroje InBody 270 sledující všechny potřebné parametry složení těla jako např. procento a hmotnost tělesného tuku, svalové hmoty, procento a hmotnost vody v těle, tuk v břišní dutině atd.).

TRADICE A ODBORNOST

Pro pacienty

Jsme rodinné zdravotnické zařízení založené již v roce 1990. Poskytujeme špičkové zdravotní služby v odbornostech všeobecné praktické lékařství, interna a psychiatrie. Naším posláním je individuální osobní přístup v rámci špičkové zdravotní péče. 

Ve všech odbornostech přijímáme a registrujeme nové pacienty.

Disponujeme špičkovým vybavením, mezi které patří nejmodernější ultrazvukové přístroje, EKG, holtery i rychlá laboratorní diagnostika.

Péče je hrazena ze systému veřejného zdravotního pojištění, spolupracujeme se všemi zdravotními pojišťovnami. 

Dopřejte si tu nejlepší péči v příjemném prostředí našich nových ordinací v Areálu Zátiší v Praze 4.

Pro sociální služby

Jednou z našich významných aktivit je i poskytování primární péče všeobecného praktického lékaře ve všech typech pobytových zařízení sociálních služeb.

V tomto ohledu máme dlouholeté zkušenosti a detailně známe procesy a potřeby klientů sociálních služeb z hlediska zdravotní péče.

Spolupracujeme s desítkami poskytovatelů, ať již z řad soukromých, tak i veřejných, zřizovanými kraji a městy.

 
Pro firmy a instituce

Firmám a institucím zajišťujeme komplexní pracovnělékařské služby, školení první pomoci i nadstandardní preventivní prohlídky managementu a zaměstnanců.

POSKYTOVANÉ SLUŽBY

Všeobecné praktické lékařství

Naše špičkově vybavené ordinace všeobecného praktického lékařství pro dospělé poskytují individuálně zaměřenou diagnostickou a léčebně preventivní primární péči. Samozřejmou součástí poskytované péče je návaznost na odborné a kvalitní služby ambulantních specialistů a nemocničních zařízení v závislosti na závažnosti onemocnění pacientů.

Interna

Interní ambulance zajišťuje konzervativní (neinvazivní) léčbu chorob vnitřních orgánů. Jde zejména o onemocnění srdeční, cévní, dýchacího a zažívacího ústrojí, ledvin, dále hormonální poruchy a poruchy výměny látkové (cukrovka, choroby štítné žlázy).

Psychiatrie

Zaměřujeme se široké spektrům duševních potíží a témat. Nabízíme běžná diagnostická vyšetření i dlouhodobou ambulantní péči a mimo běžné klinické služby i psychoterapeutickou intervenci. Nabízíme individuální a empatický přístup. Specializujeme se též na problematiku včasné diagnostiky a léčby demence a psychiatrickou péči o geriatrické pacienty.

KONTAKT

Přijímáme do péče a registrujeme nové pacienty. Objednat se můžete telefonicky nebo prostřednictvím formuláře

Pro telefonické objednání volejte, prosím, na tel.: +420 277 277 887.

Naše nové ordinace najdete v přízemí areálu sociálních a zdravotních služeb Zátiší v Praze 4. Bezplatné parkování na vlastním vyhrazeném parkovišti je zajištěno.